6.8 22 845 IMDb
4.5 6 MIXFILM
1 Коментарій
Сюжет мультфільму "Дім / Будинок" побудований на історії одного будинку. У різні часові рамки тут жили різні сім'ї. Кожна з них мала певні особливості, їхні долі знайшли свій відбиток у стінах старовинного особняка. Таємничий будинок зберіг у своїй пам'яті всі події, що відбулися. У XIX столітті бідний бродяга Раймонд зустрів загадкового мандрівника. Він пообіцяв, що допоможе йому попрощатися з бідністю та влаштувати чудове життя для його сім'ї. Чоловік свято повірив у його слова, не знаючи, які негаразди принесе йому життя в новому будинку. Похмурі тіні блукали по ньому, намагаючись утягти мешканців, що оселилися всередині. Наступним невдачливим володарем особняка стала людина, яка відчайдушно намагається продати власність. Але всі покупці відчували недобре і в останній момент відмовлялися від угоди. Третя власниця набуває особняка і вирішує привести його в пристойний вигляд. Троянда починає з саду навколо будинку, а вже потім береться за будівлю. Але загадковий будинок витягує з неї все сили.

Дім / Будинок (2022) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: Україна (UA), Німеччина (DE), Канада (CA), Молдова (MD), Туреччина (TR), Іспанія (ES), Швеція (SE). Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Якщо український плеєр вам не доступний, ви можете скористатись безкоштовним - Clear VPN
Що скажете про мультик Дім / Будинок (2022)?
Коментарі глядачів
  1. Захоплива депресуха👏👏. Перша новела чимось нагадала Віднесених привидами, вражаючий перформанс жуків в другій, вітер надії в третій, заключна пісня - вішенька на торті, обожнюю!!!