7.0 146 285 IMDb
8.3 127 MIXFILM
21 Коментарій
Історія мультфільму «Я червонію» про 13-річну Мей Лі, яка з юних років була слухняною та старанною маминою донькою. Вона завжди була впевнена в собі, але перехідний вік наклав відбиток на характер та поведінку. Дівчина намагається щосили залишатися добродушною, але гормони роблять свою справу. Звикнутися і прийняти фізіологічні зміни періоду дорослішання виявилося непросто, як з'явилася надмірна дратівливість та неконтрольована запальність із будь-якого приводу. Звісно, ​​такі емоції притаманні кожному підлітку, але Мей Лі напади хвилювання дуже незвичайні. Дівчина не тільки бентежиться, нервує і червоніє, а перетворюється на червону панду. Нещасна старанно стримує почуття, намагаючись зберегти в таємниці свій секрет від оточуючих. Мей це вдається, але несподівана поява в школі мами змушує понервуватись. Надмірна турбота рідної людини бентежить підлітка. Дівчинка починає хвилюватися і перетворюється на величезну розлютовану червону панду.

Я — панда (2022) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: UA (Україна), PL (Польща), CA, MD, TR, ES, SE. Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Що скажете про мультик Я — панда (2022)?
Коментарі глядачів
 1. Чудовий мультфільм, мені подобаються сенси, вкладені сценаристами)
 2. Чудовий і цікавий мультик.Ми з дітками дивилися із задоволенням,дякуємо за гарні, позитивні емоції 🤩😍🥰)))
 3. Дуже цікавий мульт, раджу🥰
 4. Дуже цікавий, зі своєю донькою отримала багато гарних емоцій, дякую))))
 5. Класний мультфільм.
 6. Дуже класний мультфільм
 7. Мультфільм дуже сподобався. Моя оцінка 10/10. Дорослим також треба потурбуватись про себе і не бути ідеальними для всіх. Всі ми різні )😃
 8. 😍😍😍крутий мульт
 9. Чудовий мультик))5+
 10. Дякую, що українською! Дуже гарний переклад! Мультік чудовий!!!
 11. Вітаю. Перекладіть будь ласка мультфільм Червоний сувій..
  1. Це не самовільний переклад, "Я - панда" - так переклав український кіноматограф,
 12. Моя думка двухсторння, з одної сторони в деяких моментах в мене був іспанський сором і мені було не пособі ( в кратці в цих моментах я думав вже виключати цей мультфільм), але друга сторна ставила прям 10/10.
  Незалежно оцінюючи я ставлю крепкі 3+/5.
 13. Фільм просто клас жаль що не українською
 14. Дуже класний мульт!!!👍👍👍 Якби ще й українською був....
 15. А чому не українською???
  1. Цього мульта немає в українському перекладі.
  2. переключити я змогла також мені сподобалось
  3. тому що цей мультфільм повинен був перекладатись зимою і почалась війн. Його просто не встигли перекласти, а зараз як ви розумієте не до перекладу. Я вважаю його все ж таки ми побачимо в українському перекладі)))
   1. Може й добре, що не встигли... Бо "борітеся - поборете" просто вбило =)))) всією сім'єю довго не могли заспокоїтися, так порвало зі сміху!!!