6.8 55 408 IMDb
9 147 MIXFILM
39 Коментарів
Мультфільм «Поганці» показує захоплюючі історії, коли раптово в місті з'являється банда професійних злодіїв, про яких починають говорити буквально на кожному кроці. Містер Вовк – спритна і спритна кишенькова злодія, яка в черговий раз вислизає з лап поліції. Разом з ним працює Містер Змій, здатний за кілька хвилин зламати сейф з найвибагливішим паролем, завжди спокійний і дуже досвідчений майстер стеження Містер Акула, сильний Містер Піранья та неймовірно розумна хакерша Міс Тарантула. Разом друзі здатні добути що завгодно, але часом і такі професіонали, як вони, припускаються дурних і прикрих помилок. Злочинцям загрожує ув'язнення. Щоб уникнути такого результату подій, ватажок банди пропонує товаришам стати на шлях виправлення. Містер Вовк дуже хитрий, тому злодії навіть не знають, чи варто йому вірити. У нього завжди є запасний план, про який він рідко повідомляє іншим заздалегідь. Але спробу стати кращими друзі все ж таки роблять. Місту загрожує реальна небезпека, протистояти якій зможуть лише ті, хто має за спиною не менш кримінальний досвід.

Поганці (2022) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: UA (Україна), PL (Польща), CA, MD, TR, ES, SE. Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Що скажете про мультик Поганці (2022)?
Коментарі глядачів
 1. Крутий мультик, нічого нескажу.
 2. Як на мене фільм крутезний, озвучка і анімація топ, але мені трохи не сподобалася кінцівка, де поганці посадили за грати.
 3. Не стала дивитися тільки по одній причині - озвучує ублюдок і холуй сєргєй прітульонний до бабла. Однозначно дізлайк і антиреклама. Однозначно ГИДЬ.
 4. ем а нечого що там є и дивачка а
 5. Хороший мультфильм, який демонструє, що все не таке, як здавалося на перший погляд.
 6. Фільм Класний, але шкода що не можна транслювати на телевізор
 7. Мультфільм дуже класний і веселий!!)) Притула взагалі класно озвучує!!!
  В плеєр 2 можна вибрати Український Дубляж і дивитись Рідною Солов'їною мовою!!!
  Усім приємного перегляду
 8. Мульт класний. Шкода, що немає української озвучки(
 9. перфект мульт
 10. Дуже гарни мультфільм😉
 11. Підараси топ мульт особіно поганя із шефиньой 😂😂😂😂😂😂;)
 12. Фільм дуже класний хочу дуже по скорей і що несколько часті щоб люди ну начали добрі як мультик как обернулись забиті темі
 13. Дуже класний мультфільм
 14. Оригінал краще