6.6 5 037 IMDb
9 428 MIXFILM
114 Коментарів
Стародавній чарівний Ліс ніколи не пускав людей у ​​свої таємничі глибини. Люди з сусіднього села і самі трималися від нього подалі-думали, що Ліс небезпечний, тому що в ньому мешкають загадкові лісові істоти. І раптом сталося диво. Мавка - одна з тих самих лісових створінь, душа Лісу і його майбутня цариця, і Лукаш, простий сільський коваль, полюбили один одного. Але їх світи пішли війною один на одного. А все через появу в селі підступної фабрикантки Кіліни, яка побудувала поряд з лісом фабрику, задумавши знищити Ліс.

Мавка. Лісова пісня (2022) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Необхідна реєстраціяУ вас не вистачає прав для перегляду цього матеріалу
спробуйте зареєструватись.
Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: UA (Україна), PL (Польща), CA, MD, TR, ES, SE. Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Що скажете про мультик Мавка. Лісова пісня (2022)?
Коментарі глядачів
 1. Чудова екранізація Українських міфів,гарна графіка ,міміка персонажів,питаюсь творцями цього шедевру. Слава Україні
 2. Дивились цей мульти, коли його привозили в США. Дуже сподобався. Так шкода, що українськомовного контенту мало для дітей. Стільки гарних фільмів, мультфільмів хочеться показати своїм дітям! От зараз не відкривається :(
 3. Шрек ІІ
 4. Шикарна графіка. Не досить динамічний, але нормальний, як на родинне кіно з дітьми, сюжет.
 5. Це найкращий мультфільм у світі
 6. Не працює, мультфільма немає
  1. Потрібно зареєструватися на сайті
 7. Дуже приємний. Я пролив декілька сльозинок навіть 🥰
 8. Мне очень понравился конец. А кому тоже, отвечайте!❤️

  Я нигде не могла найти этот мультфильм ❤️
 9. Мне кажется, что это снимали не Украина, а США. Потому что, когда я купила салфетки, так ыла нарисована Мавка и название. НО, НАЗВАНИЕ БЫЛО НА АНГЛИЙСКОМ!
  1. Це український мультфільм його знімали в Україні
  2. Мульт в мировом прокате. Естественно, что его преподносят в рекламе, в первую очередь - иностранному зрителю. Который - купит билеты в кино, сделает платные закачки, посмотрит на платных платформах - отобьёт создателям затраты на его производство. А не как мы.) Эффект - "как в США" - естественный. Уже много лет нигде в мире не рисуют столько спецэффектов для голливудских фильмов, как в Украине. По этому получилась такая прекрасная прорисовка. Детали, мимика персонажей, микромоторика сюжета. Идеальная работа, поскольку ей занималась куча профессиональных именно в прорисовке людей. Общая сюжетная линия поставлена не так хорошо. Так себе. В снимавшей украинской студии больше графиков, чем сценаристов.
 10. СУПЕР!!! 😍❤️❤️❤️
 11. Це неймовірно 😍❤️‍🔥

  Самий найкращий мультфільм який я бачила 😍🥹❤️❤️‍🔥
 12. ЦЕ ТОП ДУЖЕ КЛАСНИЙ
 13. Мені дуже сподобався цей мултик