Завершено
8.2 27 073 IMDb
8.7 70 MIXFILM
9 Коментарів
Гамбол дванадцять років. Він представляє сімейство котячих у численних переробках. Помилки не вважають уроками і настає на однакові граблі, потрапляючи в смішні історії. У вигаданому світі він вважається маленьким кошеням, яке робить перші кроки. Він відвідує школу і постійно вплутується в бійки.

А влипати в неприємності зі старшим братом удвічі веселіше. На допомогу їм приходять батьки. Героя не зупиняють ні бойові поранення, ні напутності дорослих. Досліджувати світ і доводити свою правду – ось справжнє задоволення. Браве кошеня примудряється потрапити в найсмішніші ситуації, і знайти вихід з них. А допомагає йому друг Дарвін.

Дивовижний світ Гамбола (2011) — дивитись онлайн безкоштовно

Повідомити про проблему
Необхідна реєстраціяДля перегляду в US вам необхідно пройти бесплатну і швидку
реєстрацію на сайті.
Якщо немає Українського перекладу - це означає
що студії не переклали цей матеріал, можливо він буде пізніше.

Графік виходу серій — 6 сезон

6 сезон 44 серія The Inquisition 25 чер 2019, Вт
6 сезон 43 серія The BFFS 25 чер 2019, Вт
6 сезон 42 серія The Decisions 18 чер 2019, Вт
6 сезон 41 серія The Revolt 18 чер 2019, Вт
6 сезон 40 серія The Heart 11 чер 2019, Вт
6 сезон 39 серія The Mess 11 чер 2019, Вт
Що скажете про мультик Дивовижний світ Гамбола (2011)?
Коментарі глядачів
 1. 😜
  😄☺️☺️ ьбю.
 2. 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩
 3. Дуже крутий мультсеріал!! З смішними шутками, незвичайними і особливими персонажами, сюжет всіх серій не нудний. С персонажів саме більше Ніколь сподобалась. Та ще і таємний сюжет є!! Ну просто не мультсеріал а бомба, як і дітям пітходить так і дорослим, в 6 сезоні даже видно як вони вже по повной відривались, тільки фінал фіналом не назвати, це більше як намек так скажем, на наступний сезон, і я надіюсь що так і буде.
  1. там 11 сзонів
 4. люди написано якщо немаж Українського перекладу це означає що студії не переклали цей матеріал можливо він буде пізніше
 5. Мені дуже шкода що немає укр озвучки
  😭
 6. Чому нема української озвучки?
  1. Теж саме питання :(
   Дуже шкода що нема Українського дубляжу
   1. Мені здається, що цей мульт просто був не дуже привабливий у нашій країні, тому і не зробили Укр дубляж