6.8 35 267 IMDb
9.2 103 MIXFILM
30 Коментарів
Мультфільм «Поганці» показує захоплюючі історії, коли раптово в місті з'являється банда професійних злодіїв, про яких починають говорити буквально на кожному кроці. Містер Вовк – спритна і спритна кишенькова злодія, яка в черговий раз вислизає з лап поліції. Разом з ним працює Містер Змій, здатний за кілька хвилин зламати сейф з найвибагливішим паролем, завжди спокійний і дуже досвідчений майстер стеження Містер Акула, сильний Містер Піранья та неймовірно розумна хакерша Міс Тарантула. Разом друзі здатні добути що завгодно, але часом і такі професіонали, як вони, припускаються дурних і прикрих помилок. Злочинцям загрожує ув'язнення. Щоб уникнути такого результату подій, ватажок банди пропонує товаришам стати на шлях виправлення. Містер Вовк дуже хитрий, тому злодії навіть не знають, чи варто йому вірити. У нього завжди є запасний план, про який він рідко повідомляє іншим заздалегідь. Але спробу стати кращими друзі все ж таки роблять. Місту загрожує реальна небезпека, протистояти якій зможуть лише ті, хто має за спиною не менш кримінальний досвід.

Поганці (2022) — дивитись онлайн безкоштовно

Повідомити про проблему
Необхідна реєстраціяДля перегляду в US вам необхідно пройти бесплатну і швидку
реєстрацію на сайті.
Багато фільмів не перекладено на Українську, а ті що є ви можете подивитись в "Плеєр 2".
Що скажете про мультик Поганці (2022)?
Коментарі глядачів
 1. перфект мульт
 2. Дуже гарни мультфільм😉
 3. Підараси топ мульт особіно поганя із шефиньой 😂😂😂😂😂😂;)
 4. Фільм дуже класний хочу дуже по скорей і що несколько часті щоб люди ну начали добрі як мультик как обернулись забиті темі
 5. Дуже класний мультфільм
 6. Оригінал краще
 7. Прикро чути під украіїнським описом російський переклад. Фу. Хоч би попередили. Дуже неприємне рішення команди сайту орієнтоване не на те що потрібно.
 8. Я думаю что мультик будет крутым
 9. Підараси, я плакав два рази 💩
 10. Клас 👏 😄😄😄

  👏👏👏 класний мультфільм
 11. Чому на російській?
  1. Перед тим як задавати таке питання, читайте коментарі.
 12. Дуже чудовий мультик
 13. Супер..Захопливо. Давно так не сміялась.
 14. Класно