6.1 115 006 IMDb
9.9 18 MIXFILM
6 Коментарів
Базз Рятівник завжди мріяв стати першовідкривачем і до цієї місії готувався кілька років. І ось одного разу він зумів вирушити в космос, щоб випробувати нову установку, здатну перемістити зореліт на величезні відстані. Політ пройшов успішно, капітал висадився на планету, але незабаром з'ясував, що перенісся на півстоліття вперед. Людство боролося з жахливими інопланетними роботами, якими керував безжальний імператор Зорг, який хотів захопити Галактику. Відважному головному герою потрібно терміново зорієнтуватися в незвичайній ситуації, налагодити спілкування з новою командою і врятувати людей від смертельної загрози.

Базз Рятівник (2022) — дивитись онлайн безкоштовно

Повідомити про проблему
Необхідна реєстраціяДля перегляду в US вам необхідно пройти бесплатну і швидку
реєстрацію на сайті.
Якщо немає Українського перекладу - це означає
що студії не переклали цей матеріал, можливо він буде пізніше.
Що скажете про мультик Базз Рятівник (2022)?
Коментарі глядачів
  1. Чудовий мультфільм!
  2. Авввввввввв

    #БаззКрутий
  3. Баз ти класний
  4. Шкода старого Рудика
  5. Кенйнееккк кккккек нн нкккк і кк кккккеккккк3ккккккккккккккккккк ккккк кк3кккк кккк ккккккккк нккк нккннккккккккккккккккккккккккккккккккк3ккккк 3к3кккк3кк
  6. Тупа гей пропаганда, і це для дітей в яких статевий потяг тільки розвивається, і вони подумають, шо це нормально бути геєм(психічно хворим). І як дитині пояснити, шо в двох жінок чи чоловіків є дитина??? якщо кожна дитина, знає що є мама і є тато, а не як тут показують свої хворі фантазії. Уся ця гей пропаганда травмує і викривляє світогляд дітей і дорослих також.
    P.S. Як мене з@їб@ли ці ЛГБТ пропагандисти(ублюдки їб@ні).