7.4 591 803 IMDb
9.1 209 MIXFILM
11 Коментарів
Гаррі Поттер чекає закінчення літа, адже він одразу ж вирушить до Гоґвортсу на другий курс навчання, де на нього чекають приятелі та друзі. Але ось до нього несподівано приходить ельф-будинковик і каже, що Гаррі не можна цього разу їхати до школи. Там відбудуться жахливі речі і тому він має залишитися вдома.

Головний герой природно його не послухав, але він і уявити не міг, що там справді почнуть творитися незрозумілі речі. Виявляється, що була відкрита якась Таємна кімната, яку збудував сам Салазар Слізерін. Від туди вийшло чудовисько, яке вразить будь-кого, хто подивиться на нього. Хто зупинить цей кошмар?

Гаррі Поттер і таємна кімната (2002) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: UA (Україна), PL (Польща), CA, MD, TR, ES, SE. Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Що скажете про фільм Гаррі Поттер і таємна кімната (2002)?
Коментарі глядачів
 1. Крутий фільм 😊
 2. Фільм не грузе
 3. Шукала український дубляж🥺ви мене дуже засмутили!!!!

  Дякувати богові, що ви нижче вже писали комусь про те, як знайти дубляж українською❤️🥰пішла тепер з радістю дивитись ☺️Дякую!
 4. Чому руснявою?
 5. Дужееееееее крутой фільм дивлюся тільки 3 дня а він в мені залишився вже назавжди!!!!!!!!! 😄😄😄😄😄😄😄
 6. чому не державною
 7. Цей фільм дуже захоплений і цікавий тут є і страшні моменти і смішні і особенно добі смішний
 8. це дуже захопливий фіпьм він мені дуже сподобався деколи бул страшно але час від часу і смьялась сподобались також дивовижні і видумані істоти герої грали свою роль дуже вміло ніби невперше ще було дуже цікаво чому гаррі потер дружить саме з герміоною і роном а з дрок вони вороги дуже гарний фільм

  тільки мінус в томо що російською але я цього не враховою
 9. російською - це погано!
  1. В другому плеєрі 3 різних Українських переклади.
  2. правильно!