5.5 55 150 IMDb
6.6 32 MIXFILM
27 Коментарів
Фільм «Глибокі води» про тривожну історію сімейної пари, які вже давно перебувають у шлюбі, але зараз їхні стосунки багатьом людям можуть здатися дуже дивними. Справа в тому, що Вік Ван Аллен усвідомлено дозволяє своїй дружині Мелінді мати безліч романтичних зв'язків на стороні з іншими партнерами, не влаштовуючи скандалів і не вимагаючи розлучення. Просто він розуміє, що без цього йому не вдасться і надалі зберігати стосунки, в яких уже давно немає кохання. Але з часом подружжю доведеться зіткнутися з несподіваною ситуацією, коли довкола них помирають люди. Жертви – ті коханці Мелінди, з якими вона проводила пристрасні ночі. Першим підозрюваним стає Вік, а також поліція вважає, що всі вбивства скоєно на ґрунті ревнощів. Можливо терпінню чоловіка настав кінець, і він справді вирішив помститися тим, хто не боявся наслідків.

Глибокі води (2022) — дивитись онлайн безкоштовно

Немає Українського перекладу!
Що скажете про фільм Глибокі води (2022)?
Коментарі глядачів
 1. Написано що український дубляж а звучить кацапська риготня та блювотиння. ЧО МУ ви брешете ? Де український дубляж
 2. Переклад підарський,нажаль неподивився
 3. Фільм ніби недороблений до кінця. Чому не показали, скільки років тюрми йому дали? Розказувати всім, де й кого убив і не привернути увагу поліції - це повна нісенітниця: його б вирахували вже на першому убивстві.
 4. Фільм сподобався:для роздумів та висновків
 5. а є десь українською?
 6. Якби герої були звичайні, то і фільм був би банальний. Актори чудово вжитися у їхні ролі, лише за ними цікаво спостерігати. Непоганий фільм.
 7. Фільм норм.
 8. Шо попало,жах просто
 9. Доблядуваламя 😂😂😂
 10. Загалом фільм сподобався. А ще,Анна де Армас,яка ж вона вродлива! Пісню,яку вона співала декілька раз передивлявся.
 11. ну і фігня, взагалі не сподобався, нудний та нецікавий
 12. А коли буде в українській озвуці ?
 13. Фільм досить цікавий.
  Про те.. що коли кохаєш сильно.. людина здатна на подібні вчинки. Коли ти під впливом цього почуття.. твої очі ніби зав'язані.. від реальності.
  Мені було цікаво.. дивитися і аналізувати.
 14. Історія про двох хворих людей