7.8 457 146 IMDb
6.6 30 MIXFILM
12 Коментарів
Головна героїня фільму «Все завжди і водночас» Евелін Вень – жінка похилого віку, яка вже й не сподівалася, що її життя колись набуде сенсу. Кілька років тому вона переїхала з Китаю. Вень ледь вистачало грошей, щоб забезпечити себе. Вона не сподівалася, що у майбутньому зможе змінити долю. Евелін могла залишитися без даху над головою, якщо термін не виплатить борги. Все змінюється, коли жінці є її чоловік, який прибув із паралельного світу. Вень приймає його за звичайну галюцинацію, але пізніше їй доводиться повірити у кожне його слово. У світі існує велика кількість паралельних всесвітів. У будь-якій події розвиваються по-своєму і не перетинаються з іншими. Майбутнє швидкоплинне і занадто мінливе, щоб його можна було змінити. Існують люди, які мають більшу силу, ніж їхні двійники. Саме до них і належить Евелін. Їй належить виконати своє призначення та врятувати життя одразу кількох людей. Вона проживає життя, про які могла ніколи не дізнатися.

Все завжди і водночас (2022) — дивитись онлайн безкоштовно

Повідомити про проблему
Необхідна реєстраціяДля перегляду в US вам необхідно пройти бесплатну і швидку
реєстрацію на сайті.
Якщо немає Українського перекладу - це означає
що студії не переклали цей матеріал, можливо він буде пізніше.
Що скажете про фільм Все завжди і водночас (2022)?
Коментарі глядачів
 1. Ідея цікава, хоча не нова. Майже спочатку зрозуміла, чим може все закінчитися, коли зайшла мова про участь доньки. Гра акторів класна. Але... вже ж таки сюжет для дітей та підлітків, при цьому дуже дорослі атрибути, який в людей старшого покоління викликає нудоту. Виглядає все так, ніби режисер збоченець -- забагато фантазій в певному напрямку...Тож не знаю для кого цей фільм. Точно не сімейний. Ще й сама постанова така, ніби там 10 кульмінацій, особисто з патетичною музикою, що виснажує глядача — він чекає на кінцівку, а до кінцівки півфільма ще... Також спецефекти такі собі, дешевенькі, як у театрі. Особливо на фоні того, що останнім часом глядач звик до якісних, майже реалістичних кадрів з розсипання всесвіту. Двояке відчуття. Додивилася тільки щоб переконатися, що вгадала, чим закінчиться. Чоловік після половини фільму вже дуже нудився і так і не додивився. Тож робіть висновки самі.
 2. Неймовірний фільм. Люди які вважають що фільм дурня , думаю до нього треба просто дорости морально. Я коли дивилася вперше теж нічого не зрозуміла , якщо не зрозуміло рекомендую занотувати і переглянути за рік чи кілька років .
 3. Не витрачайте свій час. Більшої дурні я ще не бачила! Навіть назва не запам'ятовується. Як і дехто, купилася на Оскар.
 4. Дічь, не можливо дивитись
 5. Крутяк!!!
 6. Камон, люди, ви дуже упередженні. Відкрийте очі, та насолоджуйтесь
 7. Думка... Кожен з нас проживає декілька життів. Кожен з нас хоч раз задавав собі питання : А, якщо б...? Все у цьому світі заплутано. Ким ми могли б бути? Ким не стали? Фільм розбурхав почуття. Це добре!
 8. Більшого безглуздя не бачив, як таке можно дивитись з нормальною психикою, бред якогось психу
 9. По 10 бальній шкалі то 3-
 10. Дурня! Але переклад чудовий.
 11. Фільм - політ творчої думки автора про відносини між дочкою і її матір'ю. Хрєнь рідкісна. Не рекомендую. Пів фільму сміялись, як таку хєрню можна знімати, а потім ще й білети в кіно продавати...
 12. Чудово! Неймовірно! Всі емоції викручені на максимум так, що це повністю безглуздо, але чим більше дивишся, тим більше розумієш, ось воно все так просто і зрозуміло. Я в захваті. Неймовірний фільм. Озвучка просто супер!!! Вогонь!