7.8 540 223 IMDb
6.6 37 MIXFILM
16 Коментарів
Головна героїня фільму «Все завжди і водночас» Евелін Вень – жінка похилого віку, яка вже й не сподівалася, що її життя колись набуде сенсу. Кілька років тому вона переїхала з Китаю. Вень ледь вистачало грошей, щоб забезпечити себе. Вона не сподівалася, що у майбутньому зможе змінити долю. Евелін могла залишитися без даху над головою, якщо термін не виплатить борги. Все змінюється, коли жінці є її чоловік, який прибув із паралельного світу. Вень приймає його за звичайну галюцинацію, але пізніше їй доводиться повірити у кожне його слово. У світі існує велика кількість паралельних всесвітів. У будь-якій події розвиваються по-своєму і не перетинаються з іншими. Майбутнє швидкоплинне і занадто мінливе, щоб його можна було змінити. Існують люди, які мають більшу силу, ніж їхні двійники. Саме до них і належить Евелін. Їй належить виконати своє призначення та врятувати життя одразу кількох людей. Вона проживає життя, про які могла ніколи не дізнатися.

Усе завжди і водночас (2022) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: Україна (UA), Німеччина (DE), Канада (CA), Молдова (MD), Туреччина (TR), Іспанія (ES), Швеція (SE). Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Якщо український плеєр вам не доступний, ви можете скористатись безкоштовним - Clear VPN
Що скажете про фільм Усе завжди і водночас (2022)?
Коментарі глядачів
 1. їбаніна!
  \
 2. Ось як виглядає шизофренія
 3. Секрет получения Оскаров этим шедевром раскрыт. Продюсеры получив и досконально изучив в фильме метод дилдо прыжков использовали его на церемонии Оскара. Как - очень просто , они подобрали из параллельных мультивселенных членов жюри в стадии разложившихся фриков и использовали их голоса. Вернули этих фриков назад в их говновселенные или нет узнаем по следующим Оскарам.
 4. Ідея цікава, хоча не нова. Майже спочатку зрозуміла, чим може все закінчитися, коли зайшла мова про участь доньки. Гра акторів класна. Але... вже ж таки сюжет для дітей та підлітків, при цьому дуже дорослі атрибути, який в людей старшого покоління викликає нудоту. Виглядає все так, ніби режисер збоченець -- забагато фантазій в певному напрямку...Тож не знаю для кого цей фільм. Точно не сімейний. Ще й сама постанова така, ніби там 10 кульмінацій, особисто з патетичною музикою, що виснажує глядача — він чекає на кінцівку, а до кінцівки півфільма ще... Також спецефекти такі собі, дешевенькі, як у театрі. Особливо на фоні того, що останнім часом глядач звик до якісних, майже реалістичних кадрів з розсипання всесвіту. Двояке відчуття. Додивилася тільки щоб переконатися, що вгадала, чим закінчиться. Чоловік після половини фільму вже дуже нудився і так і не додивився. Тож робіть висновки самі.
 5. Неймовірний фільм. Люди які вважають що фільм дурня , думаю до нього треба просто дорости морально. Я коли дивилася вперше теж нічого не зрозуміла , якщо не зрозуміло рекомендую занотувати і переглянути за рік чи кілька років .
 6. Не витрачайте свій час. Більшої дурні я ще не бачила! Навіть назва не запам'ятовується. Як і дехто, купилася на Оскар.
 7. Дічь, не можливо дивитись
 8. Крутяк!!!
 9. Камон, люди, ви дуже упередженні. Відкрийте очі, та насолоджуйтесь
 10. Думка... Кожен з нас проживає декілька життів. Кожен з нас хоч раз задавав собі питання : А, якщо б...? Все у цьому світі заплутано. Ким ми могли б бути? Ким не стали? Фільм розбурхав почуття. Це добре!
 11. Більшого безглуздя не бачив, як таке можно дивитись з нормальною психикою, бред якогось психу
  1. правильно ж говорити "психа", родовий відмінок!
 12. По 10 бальній шкалі то 3-
 13. Дурня! Але переклад чудовий.
 14. Фільм - політ творчої думки автора про відносини між дочкою і її матір'ю. Хрєнь рідкісна. Не рекомендую. Пів фільму сміялись, як таку хєрню можна знімати, а потім ще й білети в кіно продавати...
 15. Чудово! Неймовірно! Всі емоції викручені на максимум так, що це повністю безглуздо, але чим більше дивишся, тим більше розумієш, ось воно все так просто і зрозуміло. Я в захваті. Неймовірний фільм. Озвучка просто супер!!! Вогонь!