8.0 306 680 IMDb
6.3 16 MIXFILM
6 Коментарів
Головна героїня фільму «Все завжди і водночас» Евелін Вень – жінка похилого віку, яка вже й не сподівалася, що її життя колись набуде сенсу. Кілька років тому вона переїхала з Китаю. Вень ледь вистачало грошей, щоб забезпечити себе. Вона не сподівалася, що у майбутньому зможе змінити долю. Евелін могла залишитися без даху над головою, якщо термін не виплатить борги. Все змінюється, коли жінці є її чоловік, який прибув із паралельного світу. Вень приймає його за звичайну галюцинацію, але пізніше їй доводиться повірити у кожне його слово. У світі існує велика кількість паралельних всесвітів. У будь-якій події розвиваються по-своєму і не перетинаються з іншими. Майбутнє швидкоплинне і занадто мінливе, щоб його можна було змінити. Існують люди, які мають більшу силу, ніж їхні двійники. Саме до них і належить Евелін. Їй належить виконати своє призначення та врятувати життя одразу кількох людей. Вона проживає життя, про які могла ніколи не дізнатися.

Все завжди і водночас (2022) — дивитись онлайн безкоштовно

Повідомити про проблему
Необхідна реєстраціяДля перегляду в US вам необхідно пройти бесплатну і швидку
реєстрацію на сайті.
Багато фільмів не перекладено на Українську, а ті що є ви можете подивитись в "Плеєр 2".
Що скажете про фільм Все завжди і водночас (2022)?
Коментарі глядачів
  1. Думка... Кожен з нас проживає декілька життів. Кожен з нас хоч раз задавав собі питання : А, якщо б...? Все у цьому світі заплутано. Ким ми могли б бути? Ким не стали? Фільм розбурхав почуття. Це добре!
  2. Більшого безглуздя не бачив, як таке можно дивитись з нормальною психикою, бред якогось психу
  3. По 10 бальній шкалі то 3-
  4. Дурня! Але переклад чудовий.
  5. Фільм - політ творчої думки автора про відносини між дочкою і її матір'ю. Хрєнь рідкісна. Не рекомендую. Пів фільму сміялись, як таку хєрню можна знімати, а потім ще й білети в кіно продавати...
  6. Чудово! Неймовірно! Всі емоції викручені на максимум так, що це повністю безглуздо, але чим більше дивишся, тим більше розумієш, ось воно все так просто і зрозуміло. Я в захваті. Неймовірний фільм. Озвучка просто супер!!! Вогонь!