7.4 26 694 IMDb
7.6 12 MIXFILM
11 Коментарів
Друга частина культового драматичного фільму знову відправить на початок XXстоліття і продовжить розповідати неймовірну історію жителів абатства Даунтон. Сімейство Кроулі проживає у величезному особняку і належить до стародавнього аристократичного роду. Вони постійно насолоджуються своїм статусом та проводять розкішні урочисті заходи, а також тісно спілкуються із королівською родиною. Кожен член сімейства має досить консервативні погляди. Глава сімейства – лорд Роберт Кроулі не хоче сприймати сучасні наукові відкриття та технології. Однак у країні настає той час, коли подібні сімейства мають бути більш відкритими до суспільства. Проте Роберт та інші члени сім'ї всіляко протестують, щоб у їхньому будинку не знімали фільм, правда в результаті нічого не виходить і їм доведеться на якийсь час пристосуватися до нових реалій. У той же час частина сімейства змушена вирушити на південь Франції разом з овдовілою графинею, яка отримує як спадок гарний особняк. сім'я Кроулі планує освоїтися в новому будинку і потрапляє в масу драматичних ситуацій, які до кінця будуть змушувати глядача співпереживати персонажам історії.

Абатство Даунтон 2: Нова епоха (2022) — дивитись онлайн безкоштовно

Повідомити про проблему
Необхідна реєстраціяДля перегляду в US вам необхідно пройти бесплатну і швидку
реєстрацію на сайті.
Якщо немає Українського перекладу - це означає
що студії не переклали цей матеріал, можливо він буде пізніше.
Що скажете про фільм Абатство Даунтон 2: Нова епоха (2022)?
Коментарі глядачів
 1. шкода , що люди перестали так розмовляти і висловлювати думки. Фільм спокійний і легко дивиться тим хто любить англійську класику
 2. Дуже гарний фільм наповнене сімейними традиціями та цінностями. Гра акторів чудова. Навіть є бажання написати подяку всім хто приймав участь у зйомках
 3. Дуже гарний фільм
 4. Дуже гарний фільм
 5. якась маячня
 6. Дякую! Світлий добрий фільм! Улюблений серіал, гарний фільм!
 7. дякую за прекрасний фільм
 8. дякую творцям фільму за емоції
 9. Все три части сериала потрясли содержанием, красотой природы, нарядов, особенно шляпок. А главное, это, конечно, развитие человеческих отношений. Как важно, понимать друг друга, не копить обиды. Спасибо создателям фильма за такой подарок.
 10. Я в захваті від нової зустрічі з улюбленим серіалом! Як і в попередніх серіях герої показують важливість людяності. доброзичливості і доброчесності - життя триває! Дякую усім причетним до створення цього чудового фільму!
 11. Чудовий фільм, як і весь серіал.