6.5 131 790 IMDb
7.1 23 MIXFILM
17 Коментарів
У психіатричній клініці працює жінка-лікар на ім'я Роуз Коттер. Нещодавно до неї на лікування надійшла аспірантка Лаура Уівер, яка стала мимовільною свідкою самогубства професора. При цьому дівчина запевняє, що бачить якусь потойбічну сутність, що набуває вигляду усміхненої людини. Під час чергового прийому Лаура починає битися в конвульсіях. Головна героїня негайно кличе помічників, але міс Вівер вистачає уламок вази, що розбилася, і широко посміхнувшись лікарю перерізає власне горло. Після події Роуз починає страждати від галюцинацій. Зокрема, пацієнтка Карл загрожує, що остання незабаром помре. Лікар наказує пов'язати баламутку, але помічники констатують, що хворий весь час спав і не міг розмовляти з Коттер. Керівник клініки Морган Десаї дає співробітниці тижневу оплачувану відпустку, щоб зібратися з думками. Через видіння взаємовідносини з нареченим Тревором, а також його сестрою Холлі псуються. На дні народження юного родича Роуз подарує подарунок, замість якого незрозумілим чином виявляється дохла кішка.

Усміхайся (2022) — дивитись онлайн безкоштовно

Повідомити про проблему
Необхідна реєстраціяДля перегляду в US вам необхідно пройти бесплатну і швидку
реєстрацію на сайті.
Якщо немає Українського перекладу - це означає
що студії не переклали цей матеріал, можливо він буде пізніше.
Що скажете про фільм Усміхайся (2022)?
Коментарі глядачів
 1. Файний фільм
  Файна озвучка
  Дякую за Українську мову молодці
 2. Фільм класний !!!!!
 3. Спойлер!!!!!
  непоганий .нехватає лише хепіенту.з пасхалкою на продовження прокляття на іншу людину .нерозумію чому вона не попробувала хоть трохи вдатися до християнських предметів .чи покликати когось знающого по цьому питанні.а взяла послухала лівого типа що виходу почті немає.але це фільм тому все ясно 👲
 4. В плеєрі номер 2 є український дубляж
 5. какаха
 6. Ех....без щасливого кінця 🥺
 7. Крутяк фільм савєтую 🇸🇮🌯🤪🤺🤿⁉️
 8. ху**я
  😡
 9. Фільм отпад

  Фільм отпад
 10. Де українська?????
 11. Чому не українською?
 12. 💩немає Української

  Немає Української 💩
 13. Фильм супер! Очень понравился. Классика жанра. И хоть я примерно так и представляла окончание фильма, все равно 10 из 10!