7.5 500 462 IMDb
7.7 201 MIXFILM
13 Коментарів
Історія фільму «Аватар: Шлях води» починається понад 10 років після подій, показаних у першій частині оригінальної картини. Джейк Саллі продовжує бути вождем, виховуючи сім'ю, що складається з його синів та дочок, включаючи прийомну Кірі. На превеликий жах На'ві людство отримує можливість повернутися на тиху і спокійну Пандору, щоб спробувати колонізувати її. Незабаром тут з'являється оперативна база людей, яка загрожує всьому живому. Серед прибулих виявляється Куорич, який є клоном Наві і має ряд спогадів, завантажених у його мозок.

Джейк розгортається широку партизанську кампанію, щоб дати відсіч людям, які нещодавно з'явилися тут. Він збирається все повернути на колишнє місце. А тим часом Куорич проводить жорстоку місію боротьби з повстанцями. Джейк стає його особистим ворогом. Не зумівши вбити Джейка, Куорич вирішує взяти у полон його дітей. З цього моменту події для всіх героїв фільму «Аватар: Шлях води» розгортаються непередбачуваним способом.

Аватар: Шлях води (2022) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: Україна (UA), Німеччина (DE), Канада (CA), Молдова (MD), Туреччина (TR), Іспанія (ES), Швеція (SE). Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Якщо український плеєр вам не доступний, ви можете скористатись безкоштовним - Clear VPN
Всі частини:
1
2009 рік
Що скажете про фільм Аватар: Шлях води (2022)?
Коментарі глядачів
 1. Один з найкращих фільмів. Але трохи перебільшено значення окремої особистості. Рекомендую для сімейного перегляду.
 2. Шкода,але війни людство ніколи не припине...фільм норм.
 3. Цей фільм показує,що корінне населення має в своїх руках дуже велику силу,ЗВ'ЯЗОК зі своєю матір'ю планетою. Не потрібно ні гармати та автомати. Вона,ЄЙВА, чужих не впустить до планети. Ось чому вчить цей фільм. Зв'язок з природою- матінкою!
 4. Чудовий фільм і ефекти, для сімейного перегляду те що треба!
 5. Класний фільм незважаючи на 3 години,
 6. Добрий сімейний фільм, в основі якого лежить найважливіша моральна цінність ; родина понад усе. Рекомендую!
 7. Дуже прикольний фільм, теж рекомендую 🤧👍
 8. Сподобалось, що сімейні цінності на високий рівень тут піднялись
  Дуже цікавий фільм
  Рекомендую
 9. Наче, добре і красиво зроблено... але сильно постраждала логіка світу та персонажів у багатьох моментах. До того ж, перший фільм - гарна фантастика, а цей - непоганий, але дісней у космосі.
 10. Дуже класний фільм рекомендую
 11. Гарний фільм
 12. Гарний
 13. Гуд,але трохи затягнутий і на початку не зрозумілий