7.6 416 677 IMDb
7.6 179 MIXFILM
11 Коментарів
Історія фільму «Аватар: Шлях води» починається понад 10 років після подій, показаних у першій частині оригінальної картини. Джейк Саллі продовжує бути вождем, виховуючи сім'ю, що складається з його синів та дочок, включаючи прийомну Кірі. На превеликий жах На'ві людство отримує можливість повернутися на тиху і спокійну Пандору, щоб спробувати колонізувати її. Незабаром тут з'являється оперативна база людей, яка загрожує всьому живому. Серед прибулих виявляється Куорич, який є клоном Наві і має ряд спогадів, завантажених у його мозок.

Джейк розгортається широку партизанську кампанію, щоб дати відсіч людям, які нещодавно з'явилися тут. Він збирається все повернути на колишнє місце. А тим часом Куорич проводить жорстоку місію боротьби з повстанцями. Джейк стає його особистим ворогом. Не зумівши вбити Джейка, Куорич вирішує взяти у полон його дітей. З цього моменту події для всіх героїв фільму «Аватар: Шлях води» розгортаються непередбачуваним способом.

Аватар: Шлях води (2022) — дивитись онлайн безкоштовно

Повідомити про проблему
Необхідна реєстраціяДля перегляду в US вам необхідно пройти бесплатну і швидку
реєстрацію на сайті.
Якщо немає Українського перекладу - це означає
що студії не переклали цей матеріал, можливо він буде пізніше.
Всі частини:
1
2009 рік
Що скажете про фільм Аватар: Шлях води (2022)?
Коментарі глядачів
 1. Цей фільм показує,що корінне населення має в своїх руках дуже велику силу,ЗВ'ЯЗОК зі своєю матір'ю планетою. Не потрібно ні гармати та автомати. Вона,ЄЙВА, чужих не впустить до планети. Ось чому вчить цей фільм. Зв'язок з природою- матінкою!
 2. Чудовий фільм і ефекти, для сімейного перегляду те що треба!
 3. Класний фільм незважаючи на 3 години,
 4. Добрий сімейний фільм, в основі якого лежить найважливіша моральна цінність ; родина понад усе. Рекомендую!
 5. Дуже прикольний фільм, теж рекомендую 🤧👍
 6. Сподобалось, що сімейні цінності на високий рівень тут піднялись
  Дуже цікавий фільм
  Рекомендую
 7. Наче, добре і красиво зроблено... але сильно постраждала логіка світу та персонажів у багатьох моментах. До того ж, перший фільм - гарна фантастика, а цей - непоганий, але дісней у космосі.
 8. Дуже класний фільм рекомендую
 9. Гарний фільм
 10. Гарний
 11. Гуд,але трохи затягнутий і на початку не зрозумілий