5.8 63 933 IMDb
8.2 119 MIXFILM
32 Коментарія
Дія фільму «Небезпечне побачення» розвивається навколо дівчини Сейді та закоханої в неї молодої людини Коула. Пара після випадкового знайомства вирушають на перше побачення, після якого герой розуміє, що закохався по-справжньому. Коул дуже прагне продовження спілкування і знову намагається зв'язатися із Сейді, проте всі його повідомлення залишаються без відповіді. Дехто з близьких друзів хлопця навіть починає підозрювати, що весь цей бурхливий роман із раптовим зникненням таємничої красуні є лише плодом його бурхливої ​​уяви.

Молода людина врешті-решт з'ясовує, що його нова знайома, про яку він не перестає згадувати, знаходиться на іншому континенті, і вирішивши вразити її романтичним вчинком, відразу ж вирушає за океан. У спробах знайти об'єкт свого обожнювання Коул стикається з місцевим кримінальним світом. Невдачливого закоханого від бандитів рятує та, яку він так прагнув знайти. З'ясовується, що Сейді несе службу в одній секретній організації, і тепер молоді люди об'єднуються, щоб урятувати світ.

Небезпечне побачення (2023) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: Україна (UA), Німеччина (DE), Канада (CA), Молдова (MD), Туреччина (TR), Іспанія (ES), Швеція (SE). Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Якщо український плеєр вам не доступний, ви можете скористатись безкоштовним - Clear VPN
Що скажете про фільм Небезпечне побачення (2023)?
Коментарі глядачів
 1. Можна подивитись фільм
 2. Мені сподобався!
 3. Звісно, не "Вісім з половиною" Федеріко Фелліні, але симпатичні актори, місцями дотепний гумор. Тому, якщо налаштуватись на легку стрічку, під пиво чи келих вина, поряд з приємною жінкою (навіть з дружиною), то кіно цілком нормальне :)

  P.S. Переклад і озвучка зроблені на українському рівні. Себто - найвищому ))
 4. До смерті нудне і примітивне, 10хв перегляду і то забагато.
 5. Фільм сподобався .
 6. Переклад і озвучка жахливі. Навіть не стала додивлятись кіно.
 7. Легкий, кумедний романтичний бойовик з гарними акторами-Супер! Підтримка України-топчик!! 💪🫶🇺🇦🇺🇲
 8. Сайт лагнутий, фільм тормозить як через вайфай, так і через моб інтернет. Кожних 8 хвилин треба оновлювати сторінку...
 9. Крутий фільм! Гідний перегляду👌❤
 10. Легкий та цікавий фільм, гра акторів на високому рівні, особливо Ана де Арамс зі своєю вишуканістю та харизмою в поєднанні з Крісом Евансом. Фільм заслуговує перегляду)
 11. Фільм бомбезний. 👍💪
 12. Любов перемагає все !!!!
 13. Фильм супер ❤️😍
 14. Класссс