5.3 9 870 IMDb
8.4 69 MIXFILM
34 Коментарія
Фільм «Моє прекрасне нещастя» — це історія про двох людей, чиї стосунки отримали можливість перевірити безліч випробувань. У центрі історії знаходяться Еббі та Тревіс, двоє життєрадісних студентів коледжу. Вони давно спілкуються друг з одним, але з-поміж них немає романтики. Натомість Тревіс і Еббі вважають за краще залишатися близькими друзями. Так їм набагато зручніше та комфортніше. Вони навіть не роздумують про те, щоб перевести свої відносини в романтичну площину. Але доля на них має інші плани.

Якось між героями фільму «Моє прекрасне нещастя» з'являється пристрасть. З цієї миті вони розуміють, що більше не можуть бути просто друзями. Тепер їм потрібне щось більше. Але через деякий час нові відносини зазнають серйозної перевірки. Тревіс починає мучитися від того, що відбувається, адже ще недавно він був упевнений, що не існує тривалих стосунків, а кохання буває тільки в дурних казках. Але Еббі змушує його змінити свою думку. Поступово Тревіс відкривається їй і навіть розуміє, що все зовсім не так, як він думав раніше. Але чи зможе він утримати своє кохання?

Моє прекрасне нещастя (2022) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: UA (Україна), PL (Польща), CA, MD, TR, ES, SE. Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Що скажете про фільм Моє прекрасне нещастя (2022)?
Коментарі глядачів
 1. Фільм огонь мені дуже сподобався, передивилася вже разів 10
 2. Це кошмар.... не пам'ятаю коли востаннє дивилась подібний шлак(
 3. Дуже цікавий фільм, легко дивитися, постійно посміхалася.
 4. Мені сподобався🫢 легкий та прикольний
  З книгою не порівняти звісно, але цей подинамічніше, ніж ті 5 частин після😂
 5. Примітивний фільм для дівчат підліткового віку
  ну і гра акторів бажає кращого
 6. Фільм для дівчаток років 16-17. Мені 27 і я ледве витримала до кінця. Характер героїв не розкритий зовсім, все намішано. Склалось враження, що основний сюжет вирізали відсотків на 70. Бо нічого не зрозуміло. Не встигла проникнутись персонажами. Не сподобався фільм взагалі. Ні драми, ні мелодрами, ні кохання я в цьому фільмі не побачила.
 7. Перша частина фільму легка, наівна романтика, друга щось наплутане а-ля трилер. Можна дивитися.
 8. Непоганий фільм, місцями навіть смішний, легкий, на один раз.
 9. Книгу не читала, але фільм вартий уваги! Трішки драматичний, але це ж кохання....❤
 10. Фільм повна катастрофа і мене зрозуміють всі, хто читав книгу і знають сюжет. Я бачила багато фільмів знятих по мотивам книги, але так спаскудити і книгу і фільм, треба було постаратися. А герої, серйозно?Таке враження що кастинг не проводили, а просто набрали людей з вулиці. Де шикарна блондинка Америка,впевнена в собі дівчина. Шеплі хоч і в книзі був такий собі, але цим вони з Америкою один одного і доповнювали, а тут повна шароварщина. Тревіс, в книзі був засранцем, але в цьому була його родзинка, яка заставляла дівчат в нього закохуватися, а тут він веде себе як повний кретин. А за Еббі я взагалі мовчу,вона його і зачепила тим, що була не така як ті дівиці,які пісялися кип'ятком від Тревіса. Вона його і зачарувала тим, що була неприступною і давала йому кожен раз відворот-поворот,а тут вона себе вона як чергова шл*ха, яких Тревіс тр*хав кожну ніч. Короче розчарована. Але я зрозуміла, що фільм буде повна лажа як тільки побачила трейлер. Тут навіть одиницю фільму не поставиш. Зіпсували книгу як тільки можна було
 11. боже шо це за ху**я👎
 12. Не рекомендую фільм жахливий👎👎👎
 13. фільм 💩 вимкнув на 40 хв, розрахований на якихось не тронутих 8-ми класниць. Більшої туфти не бачив
 14. жахливий фільм, не рекомендую
 15. Фільм 50/50
  Бо в деяких моментах я відчувала іспанський сором😬!!!