6.6 83 560 IMDb
6.5 86 MIXFILM
3 Коментарія
Четверо героїв, яким вдалося залишитися живими після попереднього нападу вбивці в масці, вирішують назавжди виїхати з Вудсборо, адже з цим містом у них пов'язано стільки жахливих спогадів. У Нью-Йорку вони сподіваються знову повернутись до спокійного життя. Проте вбивця починає їх переслідувати й у мегаполісі, щоб довести розпочате остаточно. Герої звертаються за допомогою до своїх друзів. Так у їхній компанії виявляється журналістка, а потім і дівчина Кірбі. Всім знову доводиться об'єднатись, щоб протистояти маніяку. Герої намагаються знайти інформацію, яка б допомогла їм розкрити особистість злочинця в масці. Але чи зможуть вони це зробити, перш ніж вбивця до них дістанеться?

Крик 6 (2023) — дивитись онлайн безкоштовно

Повідомити про проблему
Необхідна реєстраціяДля перегляду в US вам необхідно пройти бесплатну і швидку
реєстрацію на сайті.
Якщо немає Українського перекладу - це означає
що студії не переклали цей матеріал, можливо він буде пізніше.
Що скажете про фільм Крик 6 (2023)?
Коментарі глядачів
  1. Поки не дивився. Та цікаво чи це фільм з жанру «давайте розділились, щоб швидше знайти те-то те» / «головний герой знаходиться в моторошній місцевості , чується шурхіт, а він вигукує - агов тут є хтось?!»
    Фільми жахів за типовим американським шаблоном. Доречі, якщо хто знає чудові не банальні хорори, прошу написати в коментарях
    1. не дихай
      1. мені наприклад не сподрбався