7.0 150 636 IMDb
8.6 29 MIXFILM
9 Коментарів
Фантастичне чуття Тайлера разом з його здібностями в єдиноборстві зробило з чоловіка найкращого найманця. Він бездоганно виконує замовлення, не ставлячи зайвих питань та отримуючи пристойну винагороду. Коли в черговий раз герою доводиться вийти на завдання, пов'язане з пошуком та звільненням неповнолітнього заручника, життя рятівника виявляється на волосині від знищення. Сама по собі місія з визволення сина впливової людини, що обертається у кримінальних колах, не виходить за межі пересічних. Але протистояння, що обрушилося на Тайлера, перевищує рівень допустимої небезпеки. Наприкінці захоплюючої історії найманець отримує серйозне поранення і зникає в нелагідних обіймах стрімкого водяного потоку. Тим не менш, стійкість чоловіка стала до певної міри легендарною якістю, що наділяє його неймовірною витривалістю. Навіть за суворих умов він демонструє феноменальні можливості. Герой не може вибачити кривдників, які завдали йому величезного удару по самолюбству та здоров'ю. Він виходить на стежку нещадної війни.

Евакуація 2 (2023) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: Україна (UA), Німеччина (DE), Канада (CA), Молдова (MD), Туреччина (TR), Іспанія (ES), Швеція (SE). Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Якщо український плеєр вам не доступний, ви можете скористатись безкоштовним - Clear VPN
Що скажете про фільм Евакуація 2 (2023)?
Коментарі глядачів
  1. Фільм класний!!! чекаю продовження
  2. Кончений переклад як і цей ресурс
  3. почему обязательно нужно убивать моего любимого персонажа😭
  4. Невже не можна було перекласти з грузинської!??? Половина змісту просто поза розумінням.
  5. Х@рня. Сценарій нульовий
  6. Фільм дуже цікавий дивилася з захопленням ))))
  7. Що то вже бл@дь не можна було перекласти з грузинської ??? А так фільм нічого...
  8. Фільм гарний, але нажаль всі репліки на грузинській мові без перекладу на українську, тому велика частина(суть) фільму випадає.
  9. 🔥дуже насичений бойовик🔥