6.5 75 293 IMDb
7.2 76 MIXFILM
21 Коментарій
Фільм відображає альтернативну історію великого французького імператора Наполеона, надаючи глядачам нову перспективу на цього легендарного полководця. Незважаючи на невисокий зріст, головний герой випромінює силу та велич. Його особистість пронизана духом максималізму, і величезне бажання підкорити весь світ перевершує всі інші цілі. У прагненні до трону та слави амбіційний коротун знаходить витончені способи усунення всіх своїх суперників, не залишаючи їм ані найменшого шансу на лідерство.

Він досягає того, щоб члени королівського двору тремтіли перед новим володарем, а солдати були готові йти за своїм воєначальником хоч на край світу. Єдина особистість, здатна відвернути Бонапарта від його світових амбіцій і змусити його відпочити, — його кохана Жозефіна. Їхні стосунки складаються не легко і приносять страждання обом сторонам. Але кожен бурхливий конфлікт між ними завжди закінчується ще більш пристрасним примиренням.

Наполеон (2023) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: UA (Україна), PL (Польща), CA, MD, TR, ES, SE. Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Що скажете про фільм Наполеон (2023)?
Коментарі глядачів
 1. Я не знаю чому в коментарях так обурливо сприйняли цей фільм) Скажу чесно - до перегляду я не знав про історію Франції в період 18-19 ст. майже нічого))) Переглядаючи фільм, я гуглив і це додало до перегляду +30хв - але на виході я знаю ключові дати, події і як там все відбувалось) Ну так, з історичної точки зору все ж є єнедоліки, але це художній фільм)
 2. Це не історичний, а лише художній фільм. Кажу вам як спеціаліст.
 3. Чого Наполеон якийсь на придурка схожий? Шо це за лайно я подивився?
 4. офігенний фільм,мені сподобався
 5. Після такого кіно режисер тепер довго не зможе поїхати у Францію :)
 6. Про Наполеона, Гітлера, Чингісхана та інших маніяків що вбили мільйони людей, постійно знімають фільми в яких піарять цих покидбків, а чому ніде й ніколи не знімуть фільм про бойових медиків, хірургів які рятують тисячі людей? Чи вони не заслужили?
 7. Не дивіться цей непотріб - це не фільм, це намагання зняти щось шедевральне і пшик на виході, не більше. Оцінка - 3/10.
 8. Чому Наполеон не тільки не схожий, а ще й вийшов таким комічним? Це ж ніби серйозна історична драма? Рідлі Скотт, видно, уже старішає і фільми стають не ті, і акторів підбирають не тих, а колись же він знімав шикарні фільми. Прикро.
 9. Чого Наполеон пішов на Москву, коли столицею був Пітер?
 10. На разочок...
 11. Фільм про його любов до франції та жозефіни
  1. Це він так Францію любив, що стільки своїх людей на війнах погубив?
 12. Ніколи не дивлюсь історичні фільми бо історичного в них нічого нема навіть близько, а якщо фільм знімали американці - тим більше. Але все ж, ради цікавості, вирішив витратити дві з половиною години мого життя на перегляд цього шедевра. Шкода, але такий багатообіцяючий, не перевершив моїх очікувань: красиві костюми, шикарна зйомка, неймовірні батальні сцени - все на найвищому рівні! Та на цьому позитив і закінчується. А от де сам фільм? Де він? Про що він? Було б краще, якби американці не карикатирували історичні події і знімали вестерни, бойовики та хорори, бо вони вміють це робити краще за всіх, а історичні фільми про Наполеона нехай знімають самі французи, які після побаченого витвору американських друзів ще довго будуть плюватися.
 13. Коли вже про Путіна знімуть?
 14. Чому не можна дивитися з іншої країни український переклад фільмів?
  1. яка саме країна?
   1. Бельгія, але вже все добре, дякую.
 15. Ну от чому в світі прийнято екранізувати диктаторів та завойовників? Чим він був кращий Гітлера чи Путіна? Навіщо такі фільми знімати?
  1. так то ж Хунта