6.5 25171 IMDb
7.8 197 MIXFILM
79 Коментарів
Адам Клей, який живе у тихому передмісті, на перший погляд, веде спокійне життя, займаючись розведенням бджіл та збереженням природи. Його сусіди, у тому числі літня місіс Паркер, цінують його зусилля щодо покращення навколишнього середовища та екології в їх місцевості. Адам, воліючи не розкривати подробиці свого минулого життя, став невід'ємною частиною місцевого співтовариства.

Коли місіс Паркер стає жертвою жорстоких фінансових шахраїв, які позбавляють її всіх заощаджень, її довіра до людей стрясається, і важкий удар по її фінансовому добробуту призводить до душевних мук. У зусиллях упоратися з втратами та неймовірним стресом, місіс Паркер втрачає волю до життя. Адам, будучи свідком цієї трагедії та відчуваючи відповідальність за благополуччя свого оточення, вирішує взяти на себе місію помститися аферистам та повернути вкрадені кошти. Його дії ведуть до хвилюючого повороту подій, де він використовує свій досвід та ресурси, щоб викрити шахраїв та відновити справедливість для місіс Паркер та інших постраждалих.

Бджоляр (2024) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: UA (Україна), PL (Польща), CA, MD, TR, ES, SE. Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Що скажете про фільм Бджоляр (2024)?
Коментарі глядачів
 1. типовий але нормальний блокбастер, один проти всіх, але дечимось сподобався, варто переглянути хоча б раз, воно того варте)
 2. Хороший фільм я люблю смотреть про джейсема стетхема
 3. Можно скоротать время
 4. Гарно,трошки б реальніше
 5. Просто супер.
 6. Як завжди актор супер.
 7. Просто клас
 8. Фільм Бомба
 9. Чому у всіх фільмах (не тільки цьому) з українською озвучкою постріли й вибухи в сусідній квартирі чути, а актори говорять так тихо що розібрати не можна що кажуть?
  1. Студії так озвучують.
 10. Казка, яку цікаво переглянути. І дякую сайту, що дає можливість дивитись фільми з озвучкою не на мові нації вбивць. І звичайно вірю що такої можливості в нас буде дедалі більше
 11. Чому на фільмах просить vpn?!
 12. Все добре, але дуже тихий звук.
  1. Спробуй інший плеєр.
 13. Шкода що завжди тільки є одна людина яка бодай щось робить,бореться за справедливість.Всі інші або спостерігають або на вигідній стороні.
  Фільм гарний.
 14. Дурня а не фільм.
 15. Крутий фільм! Стетхем роз#0бує офіси😂
  Крутяк! Дякую сайту за круту озвучку і якість!