5.9 32977 IMDb
6.8 20 MIXFILM
11 Коментарів
Арґайл (2024) — це захоплюючий шпигунський трилер, що занурює глядачів у світ міжнародного шпигунства, змов та неймовірних пригод. У центрі сюжету — Аргайл, харизматичний супершпигун з неперевершеною здатністю виходити сухим із води у найнеймовірніших ситуаціях. Він має гострий розум, виняткові бойові навички та здатність до маскування, завдяки чому легко проникає у тил ворога та виконує завдання, які здавалися неможливими.

Сюжет розгортається навколо глобальної загадки, що загрожує світовій безпеці. Аргайл має протистояти могутній та загадковій організації, що прагне змінити баланс сил у світі. У його арсеналі не лише сучасна зброя та гаджети, а й неординарний підхід до вирішення проблем, що дозволяє йому бути на крок попереду противника.

Подорожуючи різними куточками світу, від блискучих мегаполісів до мальовничих, але небезпечних локацій, Аргайл зустрічає різноманітних персонажів: вірних союзників, загадкових інформаторів та підступних ворогів. Кожна зустріч додає до його місії нові виміри, змушуючи адаптуватися до постійно змінюваних обставин.

Арґайл (2024) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: UA (Україна), PL (Польща), CA, MD, TR, ES, SE. Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Що скажете про фільм Арґайл (2024)?
Коментарі глядачів
 1. Фільм чудовий.
  Позитивний відволікає від негативу.
  Позитивний.можна дивитися з часом щераз.
 2. Щасливий, що схаменувся і тільки 20 хв витратив на це лайно!!!
  У вікно завтикати приємніше буде)
 3. Усі хто негативно відгукуються про фільм,ви хоча би звернули увагу на вказаний жанр?
  Мені цікаво,що ви усі чекали від комедії?
  1. Комедія це Люди в чорному, це Джонні інглійш, це голий пістолет. А тут якийсь понос, товста тітка бігає і робить всяке тупе
 4. 💩 лайно
 5. початок фільма не дав шансу продовжити перегляд))))
 6. Жахливе паскудство, не витрачайте час

  💩💩💩💩💩💩
 7. Хвилин на 10 вистачило,більше не витримав.
 8. Сумно, що фантазія сценаристів або відсутність інтелекту все частіше спотворюють фільми. Здається, продюсери вважають, що більшість глядачів легко готові приймати середньоякісні фільми, які не варто витраченого на них часу.
 9. Чесно.Фігня!