8.9 217682 IMDb
6.7 27 MIXFILM
9 Коментарів
Дюна: Частина друга / Дюна 2 — це захоплююче продовження епічної саги, заснованої на легендарному науково-фантастичному романі Френка Герберта. У цій частині історія занурює глядачів глибше у складний світ Арракісу — планети, багатої на найцінніший у всесвіті ресурс, меланж, відомий також як "пряність". Сюжет продовжує розповідати про подорож Пола Атрейдеса, молодого спадкоємця великого дому, який опиняється у центрі політичних інтриг та боротьби за контроль над Дюною.

Після подій першої частини, Пол і його мати Леді Джессіка знаходять притулок серед Фріменів — корінних жителів Арракісу, які навчають їх виживати в суворих умовах пустелі. Пол не тільки вчиться їхнім звичаям та воїнському мистецтву, але й починає розуміти свою долю, як пророковану фігуру, здатну змінити долю всього всесвіту.

"Дюна 2" розкриває тему влади та відповідальності, боротьби за свободу та необхідності прийняття важких рішень. Пола очікує зіткнення з різними силами, що прагнуть встановити контроль над Дюною та її ресурсами, а також особистісний розвиток у процесі становлення лідера.

Дюна: Частина друга (2024) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: UA (Україна), PL (Польща), CA, MD, TR, ES, SE. Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Всі частини:
1
2021 рік
Що скажете про фільм Дюна: Частина друга (2024)?
Коментарі глядачів
 1. Чудовий фільм, не шкодуючи часу ні на мить на перегляд!
 2. Коли вийде цей фільм в хорошій якості і з хорошою аудіодоріжкою?(тому що так немає інтересу дивитись фільм😞😢)
 3. Я, як людина яка прочитала всі книги Френка Герберта, дуже сумніваюсь що фільм може передати хоч дрібну частину замислу історії. Для мене книга видалася моментами дуже тяжкою для розуміння, бувало після прочитання глави треба було посидіти і подумати "що ж я тільки що прочитала". Перша частина фільму для мене була ніякою, от просто ніяких емоцій, я не побачила тієї глибини яка притаманна книзі. Але якщо режиссер дійсно хоче зняти ще не один фільм а потім і серіал, як я читала, то можливо йому і вдасться розкрити цей неординарний твір.
 4. ну не знаю. чекав більшого. перша частина цікавіша
 5. Я скажу одне!
  Була мільйони разів в кінотеатрі на різних фільмах, але після перегляду Дюни, я була максимально вражена. Всі глядачі після сеансу встали і аплодували. Ось. Це рівень.
  Це найкращий, найдивовижніший фільм усіх часів.
 6. Якщо чесно,то нудне і події якісь не зв'язані між собою.Не цікавий!
 7. Кацапська!
 8. Перша частина була кращою в плані всього. Немає чіткого зв'язку між подіями, мало хробаків. Таке враження, що кіно мало б тривати 3.5 години, а вони вирішили обрізати до 2.5. Щось подібне робили в Гарі Поттері Келих вогню