5.7 25210 IMDb
5.2 22 MIXFILM
6 Коментарів
Якуб Прохазка, що залишився сиротою в ранньому віці, виріс у дусі наукового дослідження та відкриттів. Почавши з позиції молодшого наукового співробітника, він досяг звання першого космонавта Чехії. Це був значний подвиг, але його подорож була лише початком. Самотня місія на орбіті Венери представляла Якубу шанс стати героєм, символом гордості для своєї країни. Але це не все. Місія також надала йому можливість спокутувати гріхи свого батька, колишнього співробітника держбезпеки, чия тінь завжди висіла над його сім'єю.

Вдалині від Землі, в безмежних просторах космосу, Прохазка зіткнувся з чимось неймовірним. Він виявив гігантського інопланетного павука, який став його супутником у цій самотній подорожі. Це була незвичайна і трохи тривожна істота, але вони порозумілися. Разом вони вели бесіди про природу любові, життя та смерті. Вони обговорювали філософські питання, розділяли свої думки та почуття, і між ними виник глибокий емоційний зв'язок. Цей інопланетний павук став для Якуба як супутником, так і другом. Але чи буде цього достатньо, щоб повернути Якуба на Землю цілим та здоровим? І якщо так, то яким він повернеться? Чи буде він таким самим, яким був до цієї подорожі, чи космос змінить його назавжди? Це були питання, відповіді на які Якуб ще мав знайти.

Космонавт (2024) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: UA (Україна), PL (Польща), CA, MD, TR, ES, SE. Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Що скажете про фільм Космонавт (2024)?
Коментарі глядачів
  1. Фільм чудовий , дякую!
  2. Радує що Росії уже не було на світі
  3. Мені сподобався, дуже глибокий.
  4. Сподобався. Дякую
  5. Такий собі,більше схожий на психологічний фільм.Копання самотньої людини в собі.