7.3 9899 IMDb
9.6 18 MIXFILM
7 Коментарів
Події чергового твору легендарного Гая Річі розгортаються у сорокові роки минулого століття. Велика Британія. Головні герої — найкращі представники своєї неординарної професії. За їхніми плечима безліч виконаної роботи, якою позаздрять багато їхніх колег. Незабаром протагоністам доведеться знову тряхнути старовиною, щоб довести свою перевагу і знову вирушити в непередбачувану пригоду, де неправильний поворот може приректи на фатальні наслідки.

Неординарні та незабутні особистості об'єднаються, щоб відтворити секретний підрозділ і дати бій. Наближається велика битва — як-не-як, один із наймасштабніших воєнних конфліктів за всю історію людства в самому розпалі. Молодим і не дуже людям доведеться пуститися в тривалий шлях, щоб виконати зухвалу і смертельно небезпечну місію із зриву планів нацистів. Відтепер їхня основна діяльність — це війна, і згідно з образами цих героїв, брати участь у боях вони будуть зовсім не по-джентльменськи.

Міністерство неджентльменської війни (2024) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: Україна (UA), Німеччина (DE), Канада (CA), Молдова (MD), Турція (TR), Іспанія (ES), Швеція (SE). Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Якщо український плеєр вам не доступний, ви можете скористатись безкоштовним - Clear VPN
Додати Українське озвученння
Що скажете про фільм Міністерство неджентльменської війни (2024)?
Коментарі глядачів
 1. Дуже гарний фільм
 2. Режисер Гай Річі,зразу зрозуміло що буде ТОП..
 3. Ви знущаєтесь? Плеєр недоступний для перегляду в цієї країні! Мало того, що знаходячись в Польщі ви показуєте тільки расейску озвучку, хоча в фільмі вказано, що є українська. Так ще взагалі доступ закриваєте? А в який країні можна дивитися ваш сайт? З таким підходом, здається, що ви його тільки для расеї створили. Останній місяць взагалі треш на треше з вашим каналом.
  1. Україна - без вагань.
   1. Я бачу, що на цей час єдине, що ви виправили, то напис, що українська озвучка доступна для Польщі. Замість того, щоб все такі підтвердити, що українцям лишається можливість дивитися українські канали на рідній мові, де б вони не знаходились, ви навпаки скорочуєте кількість країн. А що ж сталося?
    1. Завдяки Вам ми замітили що тепер не працює в Польщі український плеєр, і зясували причину - через надмірну кількість скарг правовласників.
    2. Не лише у Польщі. У Великій Британії теж і в Сполучених штатах.