7.3 41623 IMDb
9.3 15 MIXFILM
8 Коментарів
Кольт Сіверс — каскадер, який відійшов від справ рік тому, щоб зосередитись як на своєму фізичному, так і на психічному здоров'ї. Його знову закликають на службу, коли зірка великобюджетного студійного фільму, режисером якого є його колишня, пропадає безвісти.

Каскадер (2024) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: Україна (UA), Німеччина (DE), Канада (CA), Молдова (MD), Турція (TR), Іспанія (ES), Швеція (SE). Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Якщо український плеєр вам не доступний, ви можете скористатись безкоштовним - Clear VPN
Додати Українське озвученння
Що скажете про фільм Каскадер (2024)?
Коментарі глядачів
 1. Гарний фільм
 2. мало того, що українська не для всіх, так ще й дубляж головної героїні просто лайно з ляльковим мерзенним голосочком! Не знаю, чи зможу це додивитись
 3. Весь фільм не покидала думка, як Райян Гослінг міг опуститися до знімання в такому відвертому примітивному лайні! Після такого фільму як "Перелом", скотитися до такого примітивізму?!
 4. Все норм з українською озвучкою. Після "чмоні" проржався ))))
 5. Не дивлячись на те, що відображається країна перегляду Польща, варіанту української озвучки немає. Хоча стоїть позначка, що даний фільм має такий переклад. І так останнім часом в більшості випадків.
 6. а де українською? за виключенням оригіналу, варіанти озвучки - підарською.
  1. Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: UA (Україна), PL (Польща), CA, MD, TR, ES, SE. Для решти країн відображаються інші плеєри!
   1. для зареєстрованих користувачів з інших країн доступний плеєр 2 з українським дубляжем.(принаймі так писалось на сайті, і дійсно був присутній дубляж українською ) та останні декілька місяців ні єдиної озвучки українською.