5.4 5 095 IMDb
7.1 74 MIXFILM
16 Коментарів
Головний герой, Франклін, веде свій блог в Інтернеті і мріє про збільшення кількості підписників. Одного разу йому вдався абсолютно випадковий шанс допомогти Антону Бареллі. Цей чоловік відомий у всьому світі своїми передовими науковими розробками та технічними відкриттями. У знак вдячності він погоджується надати блогеру ексклюзивне інтерв'ю, в якому обіцяє поділитися новинами про свої найновіші інноваційні технології. Після розмови з Бареллі Франклін знаходить дивне кільце. Згодом він розуміє, що прикраса володіє однією незвичайною здатністю: вона може повернути час назад на 57 секунд. Герой вирішує скористатися цим. Він втратив свою сестру, і тепер хоче помститися тим, хто в цьому винен.

57 секунд (2023) — дивитись онлайн безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: UA (Україна), PL (Польща), CA, MD, TR, ES, SE. Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша поточна країна - US
Що скажете про 57 секунд (2023)?
Коментарі глядачів
 1. Трэш, не стоит даже начинать смотреть, зря потраченного времени, даже до конца не досмотрела, сказка для детей 9-12 лет.
 2. Якщо відкинути голівудщину , тоді фільм поринає в задуми.
 3. Цікавий фільм, подивитися можна.
 4. Такий собі фільм посередній, ніякий
 5. На один раз, не більше 5/10
 6. Шкодую часу, витраченого на перегляд. Примітивно, тупо, головне що фримена в фільм запхали й думали що він фільм витягне, не витяг: моя оцінка 4 з мінусом при 10.
 7. Сподобався фільм
 8. Я москальською нічого не дивлюсь!
  1. От і правильно!!!
 9. Режисер познущався над головним героєм, показавши його повним алігофреном.
  На етапі багаторазових виграшів в казіно і не розумінням, що це привертає увагу…, вже хотілось вимкнути, а далі не краще! Шлак!
 10. Примітивний і банальний сюжет, не захопило. Даремно витрачений час.
 11. Дуже сподобався фільм!

  Дуже сподобався фільм!
 12. Не цікаво було від початку до кінця
 13. казочка така собі)) можна подивитися з дитиною, наприклад. підліткам точно сподобається :)
 14. очень классный фильм советую
 15. Прикольний фільм,варто подивитись!!!