FAQ / Допомога


1. Що робити, якщо плеєр постійно підвисає та чекає на завантаження?


 1. Проблеми на стороні твого провайдера інтернету: низька швидкість інтернет-каналу, або канал завантажений іншим процесом (для комфортного перегляду відео рекомендується швидкість інтернету не нижче 4Мбіт/сек). Врахуй, що найчастіше реальна швидкість твого інтернет-каналу набагато менша за заявлену твоїм провайдером. Натисни на паузу і зачекай хвилину, потім продовжи перегляд.

 2. Сервер, на якому розміщено відео, перевантажено на даний момент. Натисніть на паузу і почекай буквально хвилину, потім продовжи перегляд.

 3. Зменште якість відео. Можна спробувати вибрати меншу якість відео, що значно прискорить завантаження. Для цього скористайся кнопкою плеєра праворуч (шестерня): 480p (середнє), 720p (хороше), 1080p (відмінне).2. Плеєр не відображається замість нього колесо завантаження?

Швидше за все, у тебе включений AdBlock (Розширення для браузера, яке блокує рекламу).
Крім AdBlock можуть спрацьовувати сторонні програми, встановлені на вашому пристрої, які також блокують показ реклами. Наприклад, Adguard або антивірус Kaspersky Internet Security з включеним компонентом "Анти-Банер" та інші.
У такому разі тобі необхідно вимкнути можливість блокування реклами на нашому ресурсі.
Звичайно ж не виключено того варіанта, що виникли проблеми на нашому боці. Ми радимо почекати буквально пару хвилин та оновити сторінку. Якщо ситуація не зміниться, то скажи нам, будь ласка, через форму внизу сторінки.


3. Плеєр не працює у повноекранному режимі?


 1. Повноекранний режим заблокований у налаштуваннях самого браузера;

 2. Пристрій тимчасово не підтримує цю опцію у поточному стані.

Швидке та тимчасове рішення: натиснути F11 на клавіатурі для переходу браузера в повноекранний режим, і розгорнути програвач на весь екран, натиснувши відповідну кнопку на панелі програвача.4. Відео не стартує і від початку крутиться шкала завантаження (буферизація)?

Обнови сторінку натисканням Ctrl+F5 і почни перегляд відео.
Увага! Бажаємо звернути увагу, що часом антивіруси помилково блокують адреси серверів з відео (особливо Dr.Web). Спробуй відключити антивірус на час і повторити спробу перегляду відео.


5. Що робити, якщо відео обривається?


 1. Якщо у тебе помилка: "Упс! Здається, щось пішло не так: Відеофайл не знайдено", то спробуй оновити сторінку і продовжити перегляд.

 2. Браузер використовує місце на системному диску (зазвичай це диск "С"), тому необхідно впевнитись, що зараз на ньому достатньо вільного місця (це як мінімум 2ГБ).

 3. Необхідно збільшити обсяг дискового кешу у вашому браузері:

  Chrome:
  1. Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера Chrome, вибрати "Властивості".
  2. У полі "Об'єкт" у кінці рядка після слів chrome.exe потрібно поставити пробіл і вставити: --disk-cache-size=1073741842
  3. Натиснути «OK».
  4. закрити браузер, якщо відкритий. І запустити його лише за допомогою ярлика, в якому були зроблені попередні кроки.

  Mozilla Firefox:
  1. У меню браузера (іконка Меню) необхідно вибрати: "Параметри" > "Додаткові" > "Мережа".
  2. Зняти галочку з "Вимкнути автоматичне керування кешем".
  3. У полі "Використовувати під кеш трохи більше" встановити значення 1024 МБ на диску.
  4. Натиснути «OK».

  Opera:
  1. У меню браузера (логотип у верхньому лівому куті) необхідно вибрати: "Інструменти" > "Загальні налаштування" > "Розширені" > "Історія" > "Дисковий кеш".
  2. Вибрати у списку 400 МБ.
  3. Натиснути «OK».

  Internet Exprorer:
  1. У меню браузера (іконка Меню) необхідно вибрати: "Властивості браузера" > вкладка "Загальні" > Журнал браузера - "Параметри".
  2. У полі "Використовуване місце на диску" встановити значення 1024 МБ.
  3. Скрізь натиснути «OK».

ВАЖЛИВО! Якщо тобою виконані всі описані вище дії, але в тебе все-одно ОБРИВАЄТЬСЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ВІДЕО, значить, швидше за все, у тебе переривається зв'язок з нашими серверами (причин може бути багато, але як правило - це динамічна IP-адреса, яка змінюється при кожному розрив мережі). Щоб відновити завантаження, просто онови сторінку (Ctrl+F5) і в плеєрі пересунь повзунок перемотування на те місце, на якому обірвалося і натисніть на кнопку Play (►).6. Цей фільм може не працювати у вашій країні

Якщо ти бачиш цей напис, можеш спробувати встановити будь-яке з наведених нижче розширень до свого браузера для обходу подібних блокувань:

 1. Free One Touch VPN (для браузера Chrome)
 2. TunnelBear VPN
 3. Browsec VPN
 4. Hotspot Shield
 5. Privatix
 6. ZenMate
 7. Betternet

Чи встановити програми VPN

 1. NordVPN (платно)
 2. Proton VPN (безкоштовно)
 3. Clear VPN - український (безкоштовно)