Завершено
9.2 2130872 IMDb
8.4 1490 MIXFILM
66 Коментарів
В основі лежить знаменита сага «Пісня Льоду та Вогню» написана Джорджем Р.Р. Мартіном. Довгий період благоденства, що став благом для Семи Королівств, повільно рухається до завершення. Залізний Трон, справжній символ та центр влади у Королівствах може не встояти. Перебувають змовники, готові влаштувати замах. І для короля залишиться єдиний вихід - звернутися по допомогу до Еддарда Старка, з яким дружив ще давно, в юності.

Події відбуваються у дивовижному світі, де життя розвивається за своїми, особливими законами, де кожен, хоч владика, хоч рядовий найманець прагнуть пробитися до влади. Світ, в якому чудово уживаються любов і плетіння інтриг, підлі удари тишком-нишком і дивовижне благородство, здатність співчувати і домагатися мети ціною принесення в жертву інших... Але всі події, що відбуваються, заважають мешканцям світу помічати перші ознаки пробудження Темряви. Це почалося в одному із віддалених малолюдних північних районів. І єдиним захистом для людей залишається Стіна, але навряд чи вона зможе стримати настання злих сил, що прагнуть просуватися на південь.

Серіал Гра Престолів (2011) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: UA (Україна), PL (Польща), CA, MD, TR, ES, SE. Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US

Графік виходу серій — 8 сезон

Special Greatest Moments
Special The Last Watch 27 травня 2019, Пн
8 сезон 6 серія The Iron Throne 20 травня 2019, Пн
8 сезон 5 серія The Bells 13 травня 2019, Пн
8 сезон 4 серія The Last of the Starks 6 травня 2019, Пн
8 сезон 3 серія The Long Night 29 кві 2019, Пн
Всі частини:
2
2022 рік
Що скажете про серіал Гра Престолів (2011)?
Коментарі глядачів
 1. Чудовий фільм, дуже чекаю на продовження.
 2. Не наш фильм.
 3. Остання серія така соплива шо не вистачало їм всім дістати ножі і всадити собі в пузо. Для повного ехвекту.
 4. Неймовірний серіал! Найкращий та найзахопливіший! Історія тримає від початку й до кінця! На пальцях однієї руки можна перерахувати серіали які дійсно хочеться передивлятись, Гра Престолів - саме такий!!! Шкода лише, що фінал.. Вже який є...
 5. Ну све добре, але цей плямкіт коли цілюються або... Капець
 6. Дар великого жеребця сина довгого ху*я онука товстого пальця))
 7. В саме сердечко ❤️❤️❤️
  Гарна якість та озвучка . Передивляюсь серіал другий раз .
  Хто сумнівається чи варто реєструватися - все ОК , проходьте реєстрацію та дивіться спокійно . Що мені подобається на цему сайте - це те що рекламу потрібно дивитися раз в добу а не на початку кожної серії чи після кожної паузи .
 8. це імбушечка
 9. Дуже сподобався серіал. Показав,як твориться історія. Події співзвучні з сучасними. Ті ж мотиви,що рухають теперішніми гравцями. Чудова гра акторів.
 10. Кінец жахливий
 11. якщо я на третьому сезоні досі не розумію геніальності цього серіалу, то є взагалі сенс дивитись його далі?
  1. ні,не трать свій час він не для всіх
 12. Доброї ночі, дуже гарний серіал переглядав разів 5 на одному дихані дякую.
  1. Якщо Вам так сподобався серіал, що ви маєте бажання передивлятися, наполегливо рекомендую прочитати книги Джорджа Мартіна (Найкращий переклад українською Вячеслава Бродового, в інтернеті є у вільному доступі)
 13. Искусство сериал который можно пересматривать вечно
 14. Серіал на всі часи.