8.7 182 160 IMDb
9.2 29 MIXFILM
6 Коментарів
Ненависть є серйозною зброєю в руках ошуканої та покинутої жінки. Коли чоловік Ребекі подає на розлучення з нею, вона вирішує зробити все для того, щоб зруйнувати його блискучу кар'єру. Чоловік, який нещодавно перейшов у статус колишнього, схиблений на футболі, якому не тільки віддав багато життєвого часу, а й досяг значних висот.

Команда впевнено просувається до успіху, обіцяючи зайняти найвище місце на п'єдесталі. Якщо вона почне зазнавати поразки, самовпевнений чоловік, який зруйнував життя Ребеки, буде розчавлений. У голові жінки виникає блискучий план, який реалізувати допоможе Тед Лассо. Саме його потрібно запросити на посаду тренера, цей розтяпа здатний розвалити будь-що.

Серіал Тед Лассо (2020) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: Україна (UA), Німеччина (DE), Канада (CA), Молдова (MD), Турція (TR), Іспанія (ES), Швеція (SE). Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US
Якщо український плеєр вам не доступний, ви можете скористатись безкоштовним - Clear VPN
Додати Українське озвученння

Графік виходу серій — 3 сезон

3 сезон 12 серія So Long, Farewell 1 чер 2023, Чт
3 сезон 11 серія Mom City 25 травня 2023, Чт
3 сезон 10 серія International Break 18 травня 2023, Чт
3 сезон 9 серія La Locker Room Aux Folles 11 травня 2023, Чт
3 сезон 8 серія We'll Never Have Paris 4 травня 2023, Чт
3 сезон 7 серія The Strings That Bind Us 27 кві 2023, Чт
Що скажете про серіал Тед Лассо (2020)?
Коментарі глядачів
 1. В цьому серіалі глядач знайде розмаїту палітру почуттів і емоцій, буде співпереживати героям, сміятися і плакати разом з ними. Автори підняли багато тем і розкрили їх. Вас зачепить з першої серії і до останньої. Варто зауважити, що український переклад і озвучення - на вищому рівні. Одним словом - насолода 😌.
  Бажаю приємного перегляду!
 2. Чудовий серіал! Приємний та легкий в перегляді але не "пустий", серіал про стосунки. Порушує багато чутливих тем - це слава, приховані комплекси, дружба, розлучення, зневага та повага...
  Викликає співчуття, залишає гарний "після смак".
 3. Цей серіал дуже крутий
 4. Щось дуже глючить, коли обираю без дубляжу з англійськими субтитрами.
  1. Проблема не в плеєрі
   1. А в чому? У мене також висне постійно.