8.4 141 126 IMDb
6 5 MIXFILM
4 Коментарія
Серіал «Андор» про героїчні пригоди Кассіана, який народився на віддаленій планеті Фест. Молодий юнак став частиною загону опору. Надалі, коли республіка набула статусу Галактичної Імперії, Андор приєднався до анархістських рухів. Здібного добре підготовленого хлопця помітив генерал Давітс Дрейвен. Він запропонував Кассіану вигідну угоду, але погоджуючись на умови, навіть не підозрював, на яку небезпеку себе наражає.

Посівши місце в Альянсі повстанців, Андор отримав звання капітана. З кожним днем ​​кількість його заслуг зростала. Як розвідник він побував практично в кожній імперії безмежного космосу. На планеті Орд-Мантелл Кассіана звали під ім'ям Джорет Суард. Після успішно виконаного завдання він очолив Секретну службу армії повстанців, що воюють проти указів жорстокого імператора. Останньою справою Кассіана стала подорож на Скариф. У ході операції більша частина повстанців загинула, але перед смертю їм все ж таки вдалося передати таємниці Зірки Смерті, які вони встигли вивідати.

Серіал Андор (2022) 1 сезон — дивитись онлайн безкоштовно

Повідомити про проблему
Необхідна реєстраціяДля перегляду в US вам необхідно пройти бесплатну і швидку
реєстрацію на сайті.
Якщо немає Українського перекладу - це означає
що студії не переклали цей матеріал, можливо він буде пізніше.

Графік виходу серій — 1 сезон

1 сезон 12 серія Rix Road 24 лис 2022, Чт
1 сезон 11 серія Daughter of Ferrix 17 лис 2022, Чт
1 сезон 10 серія One Way Out 10 лис 2022, Чт
1 сезон 9 серія Nobody's Listening! 3 лис 2022, Чт
1 сезон 8 серія Narkina 5 27 жов 2022, Чт
1 сезон 7 серія Announcement 20 жов 2022, Чт
Що скажете про серіал Андор (2022)?
Коментарі глядачів
  1. Коли буде 2 сезон?
  2. Хотів ще також додати, що переклад українською мовою заслуговує окремих оплесків (дуже гарно підібрані голоси, що дублювали героїв серіалу)!
  3. Всесвіт "Зоряних Воєн" поданий на дуже достойному рівні. Зроблено для дорослих (зовсім не так, як оригінальна версія основних серій франшизи), досить жорстко, приходиться постійно переживати за героїв серіалу, чудові локації і прекрасний сюжет! Все на висоті!
  4. Дуже гарний серіал , обожнюю фантастику❗👍🇺🇦