7.7 4 737 IMDb
9.6 26 MIXFILM
6 Коментарів
У загубленому у часі світі, що дихає азіатською середньовічною атмосферою, мешкають народи чотирьох стихій. Плем'я Води відоме як спритні дипломати та великі торговці. Повітряні кочівники мають таємниці літальних машин, а родюче Царство Землі є хлібною коморою всього світу. Проте, загроза таїться у войовничих мешканцях Народу Вогню, керованих силою свого могутнього військового відомства. Баланс сил цього світу тримає Аватар - істота, яка має магію всіх стихій. Але його несподівана загибель спричиняє хаос і запускає механізм війни, що підбурюється Народом Вогню. Після століття безглуздих битв лише дві стихії вціліли, але вони на межі поразки.

І на довершення всього цього, схоже, що новий Аватар зник безвісти... доти, доки несподіване відкриття не робить молода Катару з Племені Води, блукаючи разом зі своїм братом Сокка південним полюсом. Вони знаходять юнака на ім'я Аанг, який вижив мага повітря. Цей несподіваний герой на мить осяює темряву – він нове втілення Аватару, наш останній надія на порятунок. Але питання залишається, чи зможуть вони ввести його в курс справ між такими хаотичними часом? Чи захоче Аанг прийняти на себе цю тяжку місію?

Серіал Аватар: Останній захисник (2024) — дивитись онлайн українською безкоштовно

Українською мовою!
Основний плеєр з українським озвученням доступний для країн: UA (Україна), PL (Польща), CA, MD, TR, ES, SE. Для решти країн відображаються інші плеєри! Ваша країна - US

Графік виходу серій — 1 сезон

1 сезон 8 серія Legends 23 лют 2024, Пт
1 сезон 7 серія The North 23 лют 2024, Пт
1 сезон 6 серія Masks 23 лют 2024, Пт
1 сезон 5 серія Spirited Away 23 лют 2024, Пт
1 сезон 4 серія Into the Dark 23 лют 2024, Пт
1 сезон 3 серія Omashu 23 лют 2024, Пт
Що скажете про серіал Аватар: Останній захисник (2024)?
Коментарі глядачів
  1. супер

    Моя стихія повітря

    зробіть продовження
  2. Супер 👍👍👍
  3. А шо сталось з Мей, в неї пика ледь не лускається ніби відгодовували як свиню
  4. Зробіть продовження
  5. Немає продовження!) Трохи не то)
  6. вогонь